Bursa - İşyeri Doğalgaz Tesisatı

Buradasınız:
İşyeri Doğalgaz Tesisatı

İşyeri Doğalgaz Tesisatı

İşyerine doğalgaz bağlatmak isteyen kişinin nasıl bir yol izlemesi gerekir? İşyerine doğalgaz bağlatılması için öncelikle yetkili bir doğalgaz firmasına başvurulması gerekir.

Açıklamalar

İşyeri İçin Doğalgaz Tesisatı Kurulumu

Günümüzde yaygın şekilde kullanım alanına sahip olan ve her geçen gün daha da artan doğalgaz , doğalgaz tesisatı ile şehrimizde Bursagazın yetkilendirdiği doğalgaz firmaları aracılığıyla uygulanabilmektedir . Ayrıca işyerlerinde LPG'ye göre doğalgaz çok büyük kazanç sağlamaktadır.

İşyerine doğalgaz bağlatmak isteyen kişinin nasıl bir yol izlemesi gerekir? 

Buna göre herhangi bir işyerine doğalgaz bağlatılması için öncelikle yetkili bir doğalgaz firmamıza başvurulması gerekir.

Kullanılacak cihazları müşteri belirledikten sonra CE belgesine bakılır. Gaz dağıtım firmalarının cihazlar üzerinde hassasiyeti vardır. Bu yüzden kendisinin vize verdiği cihazların kullanılmasını şart koşabilir.

Daha sonra firmamız işyerinde tesisatı yapar  projesini çizer.

Güvenlik önlemleri için havalandırma açılması, gaz kaçağı alarmlarının takılması işlemleri özenle ve dikkatle yapılır.

Tesisat ve proje  tamamlandıktan sonra bursagaz personeli ve firmamız son kontrol neticesinde sözleşme imzalanır ve müşterimiz gazı kullanabilir. Eğer bu kişi kiracıysa işyerinin kira kontratı, kendi kimlik fotokopisi ile kurumsal firma ise kaşe bilgileri, vergi levhası fotokopisi ile birlikte sözleşme imzalar.

Bursa Yıldırım işyeri doğalgaz tesisatçısı

Bursa Osmangazi işyeri dogalgaz tesisatçısı

Bursa Nilüfer işyeri doğalgaz tesisatçısı.

Bizden Haberler
19 AĞUSTOS 2017

BURSAGAZ YETKİLİ DOĞALGAZ FİRMASI

kardeşler mühendislik bursagazın yetkilendirdiği güvenilir firmadır.
[..]

Bizden Haberler
16 AĞUSTOS 2017

Doğalgaz projesi işlemlerini yaptırırken dikkat edin!

Doğalgaz tesisatı, Doğalgaz projesi işlemlerinizi mutlaka yetkili firmalara yaptırınız ! Firmamız Bursagaz' dan sertifikalıdır Bursagaz yetki numaramız 2000932'dir...
[..]

Bizden Haberler
16 AĞUSTOS 2017

Doğalgaz tesisatı fiyatlarımızı öğrenmeden karar vermeyin!

Yetkili güvenilir bir firma olarak deneyimli ve uzman kadro ile doğalgaz tesisatınızı profesyonel bir şekilde yapmaktayız. Bursa içi doğalgaz tesisatı, proje ve gaz açma hizmetimiz vardır.
[..]

Bizden Haberler
16 AĞUSTOS 2017

Web Sitemizi sürekli yenilemekteyiz.

2017 yılında yeniliklerimizi sürdürüyoruz... Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için yenilenen web sitemiz ile karşınızdayız...
[..]